Modern technology gives us many things.

Xiaomi Katlanabilir Telefon Yarışına Katılıyor! Ucuz Bir Cihaz Bekleyebilir Miyiz?

Xiaomi Katlanabilir Telefon Yarışına Katılıyor! Ucuz Bir Cihaz Bekleyebilir Miyiz?

33

Sızıntılara göre Huawei ve Samsung’un katlanabilir telefon üretiminde başı çektiği iddia ediliyordu. ET Times’ın haberine göre şimdi yarışa Xiaomi ve Oppo da katıldı.

Kore merkezli haber sitesi ET Times, Çinli üreticilerin katlanabilir telefon üretiminde kullanacakları parçalar için tedarikçilerle anlaştığını bildiriyor. Xaiomi ve Oppo’nun da katlanabilir ekranlar ve menteşeleri diğer üreticiler gibi dışarıdan tedarik etmesi bekleniyor.

 

İki markanın da Huawei’yi takip edeceğine ve Çinli tedarikçilerden katlanabilir ekranlar alacağına inanılıyor. Ayrıca katlanabilir ekranlar için bir diğer tedarikçinin de LG Display olması bekleniyor.

ET Times, Xiaomi’nin Huawei ve Samsung’un katlandığı varsayılan katlama tasarımının aksine tamamen  katlanabilir bir tasarım üzerinde çalışabileceğini söyledi. Oppo’nun ise nasıl bir tasarım üzerinde çalıştığı bilinmemektedir.

Bir diğer önemli soru da Xiaomi’nin katlanabilir telefonunun rakiplerinden ucuz olup olmayacağı. Henüz kesin bir şey söylemek mümkün olmasa da Xaiomi’nin katlanır telefonu Huawei ve Samsung’un telefonundan çok daha ucuz olursa şaşırmayacağız.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.