Modern technology gives us many things.

Opera Tarayıcı’dan Bir İlk!

Opera Kripto Para Cüzdanına Sahip İlk Tarayıcı

46

Opera tarayıcıdan bir ilk daha! Bildiğimiz gibi reklam engelleyici, veri tasarrufu sağlayan Opera Turbo, Opera VPN gibi önemli ve işe yarar özellikleri barındıran Opera tarayıcıdan yeni bir hamle geldi. Operanın yeni hamlesi kripto para cüzdanını Android tarayıcısına entegre etmek olacak.

Cointelegraph’a göre Android için yakın zamanda betası yayınlanacak olan versiyonda Opera web tarayıcısı kripto para cüzdanına sahip olacak.

Kısa zaman önce kötü amaçlı kripto yazılımlara karşı bir yazılımı da kendi bünyesine entegre eden Opera, Operanın ürün müdürü Bay Hamel’a göre Operayı kripto para alanında diğer web tarayıcılarının ulaşamayacağı bir konuma getirecek. Bay Hamel Opera-kripto para ilişkisinden oldukça memnun ve umutlu.

Ethereum Web3 API’ını destekleyecek olan kripto para cüzdanı içerisindeki bir entegrasyonla otomatik olarak token ekleyebilecek.

 

Geçtiğimiz zamanlarda Google’ın kurucularından birinin oğluyla beraber Ethereum madenciliği yaptığını açıklaması büyük bir ses getirmişti. Bu durum da kripto paralar ve blockchain yayılmasının gün geçtikçe hız kazandığını ve bu alandaki yatırımların arttığını gösteriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.