Modern technology gives us many things.

Motorola E5 Play Android Go Tanıtıldı

Motorola E5 Play Android Go Tanıtıldı

29

Motorola Moto E5 Play modelini Android Go ile revize ederek tekrar satışa sunuyor. Normal Motorola Moto E5 Play versiyona göre farklılıklar bulunan telefonun detayları ve  fiyatı haberimizde.

 

Moto E5 Play modelinde 16:9 oranında %5.2 inç HD bir ekran bulunurken Moto E5 Play Android Go versiyonunda 18:9 oranında 5,34 inç 480p+ çözünürlüğünde bir ekran bulunuyor. RAM tarafında ise önceki versiyona göre bir azalma söz konusu Moto E5 Play’da 2 GB RAM bulunurken Android Go’lu versiyonda 1 gb RAM’e yer verilmiş.

Android Go Nedir?

Android Go Google’ın düşük donanımsal özellikle telefonlar için daha akıcı bir Android deneyimi sunmak amacıyla tanıtılan işletim sistemidir. Android Go sürümünde yerleşik Google uygulamalarının Go(lite) versiyonları yer alacak ve bu sayede performans kazanımı sağlanacak.

 

Moto E5 Play Android Go Edition modelinin diğer özellikleri ise şöyle: Qualcomm Snapdragon 425 işlemci, 16 GB depolama, 8 MP arka / 5 MP ön kamera, parmak izi okuyucusu. Telefonun yurt dışı çıkış fiyatı ise €109 olarak belirlendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.