Modern technology gives us many things.

LG ve Sprint, 2019’un Başında İlk 5G Telefonun Piyasaya Sürecek

43

Sprint ve LG logoları ile kaplı bir sahnede, büyük ve görkemli bir set düşünün. Bir sunucu sıcak ışıkların altında mikrofona doğru ilerliyor ve “Sprint ve LG, ilk 5G telefonu 2019’un başında piyasaya sürecek” diyor.

Bugün, Amerakika’nın dördüncü en büyük kablosuz taşıyıcısı Sprint ve LG’nin ortak basın açıklamasında yaşanan şey bu.

Sprint ve LG’nin ortak basın açıklaması, hangi cihazın geleceğini, nasıl görüşeceğini, nasıl çalışacağını söylemiyor ve cihaz hakkında herhangi bir somut bilgi vermiyor. Sadece LG’nin 2019’un başlarında 5G kullanan ilk cep telefonunu piyasaya süreceğinden bahsediyor. Bu telefon türünün ilk örneği olacak.

Son zamanlarda çıkardığı bütün telefonlara “ThinQ” takısını ekleyen LG, büyük ihtimalle piyasaya süreceği ilk 5G cihazına LG G8 ThinQ adını verebilir. Bununla beraber cihazın ilk 5G’li telefon olmasından dolayı adını LG 5G ThinQ olarakta görebiliriz.

Geçtiğimiz senelerde bootloop sorunundan dolayı büyük zorluk yaşayan LG, ülkemizde garanti konusunda biraz sınıfta kalmıştı.

Sonuç olarak, Amerika’daki ilk 5G telefonu LG ve Sprint ortaklığıyla göreceğimizi söyleyebiliriz. İlk 5G cihazı hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.