Modern technology gives us many things.

LG, V35 Signature Edition’un Önümüzdeki Ay Rekor Fiyata Piyasaya Sürülebileceğini Söyledi

LG, V35 Signature Edition’un Önümüzdeki Ay Rekor Fiyata Piyasaya Sürülebileceğini Söyledi

45

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen LG’nin Snapdragon 845 işlemcili, QHD+ 6,0 inç ekranlı ve 6 GB RAM’Lİ amiral gemisi modeli LG V35 ThinQ’nun özelleştirlmiş bir exclusive versiyonu tanıtılacağı söylendi. LG’ye göre telefon LG’nin Signature ürün yelpazesinin bir parçası olacak ve premium özellikler barındıracak. Telefonun ayrıntıları ve fiyatı haberimizde.

Daha yüksek fiyat etiketinin hakkını çıkartmak için telefonun 256 GB depolama alanına sahip olacağı ve LG V35 ThinQ’nun 64 GB depolama biriminden önemli ölçüde daha fazlasını sunacağı söylendi. Ayrıca telefonun çizilmeye karşı dayanıklı özel bir gövde ile geleceği belirtildi. Telefonun gövdesi geçtiğimiz yıl Aralık ayında piyasaya sürülen LG V30 Signature Edition’un seramik gövdesine benzer olabilir.

 

Bu farklar dışında telefonun diğer özelliklerinin LG V35 ThinQ ile aynı olması bekleniyor. Dolayısıyla 6 inçlik OLED ekran, Snapdragon 845 işlemci, 6 GB RAM ve çift arka kamerayı görmeyi bekleyebiliriz.

Geçen sene sadece Kore’de satılan LG V30 Signature Edition satış rakamlarında sınıfta kalmıştı. Cihaz yalnızca 300 adet satıldı. Eğer LG aynı stratejiyi devam ettirirse bu sene de benzer bir tablonun olabileceğini söyleyebiliriz.

 

Yüksek depolama alanı, güçlü işlemcisi ve sağlam şık kasasıyla LG V35 Signature Edition’un 1800$’dan satışa çıkması bekleniyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.