Modern technology gives us many things.

Huawei Mate 20 Lite Hakkında Yeni Bir Sızıntı Geldi

Huawei Mate 20 Lite Hakkında Yeni Bir Sızıntı Geldi

33

Birkaç hafta önce Huawei Mate 20 Lite hakkında ayrıntılı olmayan  birkaç küçük sızıntı görmüştük. Şimdi ise yeni sızıntılarla telefona daha iyi bakabiliyoruz. Mate 20 Lite sızıntıları ve detayları haberimizde.

Leopar Roland Quandt ve WinFuture tarafından paylaşılan görüntüler, hem siyah hem de altın tonlarında bir telefonu gösteriyor. Ayrıca görsellere göre telefon ince çerçevelerle ve çentikli bir ekranla gelecek.

Paylaşılan görüntülere göre cihazın diğer tasarımsal detayları ise şöyle; hem ön hem arka tarafta çift kamera, metal bir çerçeve, telefonun arka tarafında parmak izi okuyucusu ve yuvarlatılmış kenarlar. Ayrıca sevindiren bir diğer ayrıntı ise 3.5 mm kulaklık bağlantı noktasının da telefonda bulunması.

 

Adı Lite Kendisi Orta Sınıf!

Huawei Mate 20 Lite’ın adında lite geçse de sızıntılara göre telefon orta-üst sınıf özelliklere sahip olacak. 19.5:9 ekran oranıyla gelmesi beklenen telefonun muhtemel ekran boyutu 6.3 inç. Performans tarafında ise gücünü 8 çekirdekli Kirin 710 işlemcisinden alacak olan telefonun 6 GB RAM ve 64 GB depolama ile gelmesi bekleniyor. Kamera tarafında önde ve arkada ikişer kamerayla gelecek olan telefon her iki tarafta da birer ana kameraya ve bokeh efekti için ise 2 MP çözünürlüğünde birer yardımcı kameraya sahip olacak.

Bu özelliklerle Huawei Mate 20 Lite’ın orta seviye bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Telefonun Ekim veya Kasım ayında Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.