Modern technology gives us many things.

Huawei Daha İyi Grafik Performansı ve Daha Az Güç Tüketimi İçin Gpu Turbo Özelliğini Duyurdu!

Huawei Daha İyi Grafik Performansı ve Daha Az Güç Tüketimi İçin Gpu Turbo Özelliğini Duyurdu!

36

Ülkemizde ve Dünyada en çok satılan markalardan biri olan Huawei, önemli akıllı telefonları için yakında grafik performansı ve güç tüketimi iyileştirmeleri içeren Gpu Turbo güncellemesini duyurdu. Gpu Turbo güncellemesi aynı zamanda PUBG Mobile desteğiyle gelecek. Güncelleme öncelikle Honor telefonlar için sunulacak ve Ağustos’tan itibaren sunulmaya başlayacak.

Huawei yeni güncellemeyi dillendirmeye ilk defa Haziran başlarında Honor ile başladı. Güncelleme grafik yoğunluklu oyunlar ve uygulamalarda performans artışı vaadediyor. Huawei güncellemenin başlangıçta Pubg Mobile ve MOBA’yı destekleyeceğini söyledi. Oyun tutkunları için belirtmeliyiz ki bu önemli bir haber.

Gpu Turbo’nun sistemin kaynak yönetimini optimize edeceği ve grafik performansını yüzde 60’ın üzerinde arttıracağı söyleniyor. Ayrıca belirtilen bir diğer özellik ise güç tüketimini yüzde 30’a kadar azaltacağı. Tabii ki bunlar Huawei tarafından belirtilen teorik rakamlar bu rakamların gerçek olup olmadığını Ağustos ayı içerisinde göreceğiz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.