Modern technology gives us many things.

H1Z1 Battle Royale, PS4 Betası Çıktı

H1Z1 Battle Royale, PS4 Betası Çıktı

29

H1Z1 Battle Royale, açık betası çıktı ve PS4 için ücretsiz bir oyun olarak piyasaya sürüldü.

 

H1Z1 Battle Royale’ın amacı diğer tüm battle royale oyunlarıyla aynıdır. Hayatta kalan son kişi olmak. Bu oyun türünün öncülerinden olan oyun son zamanlarda PUBG ve Fortnite ile birlikte popülerliğini bir miktar kaybetmiştir. Oyunda hayatta kalan son kişi olmak için terk edilmiş araçları kullanıp, rakipleri öldürüp, oyun içi görevleri yapıp aynı zamanda da zehirli gazdan kaçmalısınız. Oyun içinde kazanılan para daha sonra araçlar, silahlar ve kıyafetler satın almak için kullanılabilir.

H1Z1 Battle Royale, bu yıl mayıs ayından beri açık beta sürümünde yer aldı ve geliştirici Daybreak Games, sadece ilk ayda 10 milyondan fazla yeni oyuncuya ulaştı.

 

Resmi lansman güncellemesi  iki yeni silah, yeni bir araç ve lansman paketlerini de içeriyor.

 

Yeni Silah ve Araçlar

H1Z1 Battle Royale’ın resmi lansmanında iki yeni silahın eklendiği görülüyor. Bunlar RPG ve SOCOM keskin nişancı tüfeği. RPG’ler altın havzalarda bulunurken, SOCOM keskin nişancı tüfeği mor hava sahasında bulunabiliyor.

Ayrıca yeni bir araç var – ARV. Bu ağır zırhlı kamyon beş kişilik bir takım için uygun olabilir ve bir takım arkadaşının dışarı bakıp ateş edebileceği bir kapak içerir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.