Modern technology gives us many things.

Fortnite Battle Royale’da Yeni Güncelleme: Sezon 5 Geliyor!

Fortnite Battle Royale’da Yeni Güncelleme: Sezon 5 Geliyor!

39

Fortnite nedir?

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Fortnite Battle Royale, büyük bir  haita üzerinde silahlarla oynanıyor. Oyunun amacı ise hayatta kalan son kişi olmak. Fortnite Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor.

PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch ve IOS’ta ücretsiz olarak oynanabilen oyunda tek seferde 100’e kadar oyuncu bireysel veya 4’er kişilik takımlarla yarışabiliyor. Oyunun başlangıcında oyuncularda silah veya malzeme bulunmuyor ve hayatta kalabilmek için bunların bulunması gerekiyor.

Çoğu Battle Royale oyunundaki gibi Fortnite’da oyun ilerledikçe küçülen bir haritaya sahip.

 

Son güncellemede neler var?

Sezon 5 ile birlikte haritaya çöl bölgesi, heykeller ve Viking gemisi gibi birçok yenilik geliyor.Ayrıca Moisty Mire ve Anarchy Acres bölgeleri de haritadan silindi. Ayrıca oyuna 4 oyuncunun aynı anda binebileceği bir All Terrain Kart isimli bir golf arabası da geliyor.

Fortnite’da bizi gelecekte neler bekliyor?

Sık sık güncelleme alan bir oyun olan Fortnite’ın gelecekte de bu özelliğini korumasını bekleyebiliriz. Yani haftada bir squash hatalarını gideren ve oyun deneyimini geliştiren yamalar gelecektir.

 

Uzun vadede ise Epic Games oyunda bazı değişiklikler yapmayı planladığını açıkladı. Bunlar daha sınırlı zaman modları ile performansın iyileştirilmesi, yaşam kalitesi ve oyun tekrar sisteminin geliştirilmesidir.

 

Gelecekte yeni piyasaya sürülen jet paketleri gibi daha ilginç Sınırlı Zaman öğelerini de görmeyi bekleyebiliriz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.