Modern technology gives us many things.

Fortnite Battle Royale’a Yeni Güncelleme: 5.10

Fortnite Battle Royale’a Yeni Güncelleme: 5.10

58

Adada neler yeni?

Fortnite aynı anda 100 oyuncu tarafından oynanan, adada geçen bir battle royale oyunudur. Oyunun amacı adada hayatta kalan son kişi veya takım olmanızdır. Maç ilerledikçe çatışmaların arttığı oyunda başlangıçta oyuncular adaya silahsız ve zırhsız bir şekilde atlıyor. Ücretsiz olması ve karikatürize grafikleriyle ilgi çeken Fortnita’a yeni bir güncelleme geleceği duyuruldu. Güncellemenin ayrıntılarını öğrenmek için okumaya devam edin.

Fortnite Sezon 5 ile adaya bir dizi yeni lokasyon getirdi ve etrafta gezmek için takımca binebileceğiniz golf arabalarını tanıttı. Sezon 5’teki diğer yenilik ise dinamik olarak değişen hava koşulları.

Oyuna bu hafta çıkacak olan 5.10 yaması ile yüksek kapasite ve hızlı ateşleme özellikleriyle dikkat çeken SMG silahı gelirken Save The World moduna yeni bir Canny Valley haritası eklendi.

Doğum gününü kutlayacak olan Fortnite bir iki hafta sürecek bir kutlama da duyurdu. Kutlamada kazanılan karşılaşmalar doğum günü temalı kozmetik ürünlerle veya XP destekleriyle ödüllendirilirken üç karşılaşma kazanan oyuncular ise şık doğum günü pastası Bling Bling ile ödüllendirilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.