Modern technology gives us many things.

Android İçin Özelleştirilebilen En İyi 8 İkon Paketi

Android İçin Özelleştirilebilen En İyi 8 İkon Paketi

40

Android akıllı telefon ve tabletinizi özelleştirmenin duvar kağıdını değiştirmek, yeni zil sesleri eklemek ve yeni launcher yüklemek gibi birçok yolu var. Bunların haricinde ana ekrandaki ve uygulama çekmecesindeki ikonları özelleştirebileceğinizi de biliyor muydunuz?

İkon paketleri nedir?

Bir ikon paketi, tüm simgelerinizi özelleştirilmiş olanlarla değiştiren bir uygulamadır. Genel olarak kurulumu ve kullanımı çok kolaydır bunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Tek zorluk eğer birden fazla ikon paketi denemek istiyorsanız süreci kolaylaştırmak için  önce Launcher yüklemeniz gerekiyor.

 

Henüz bir launchera sahip değilseniz Play Store’dan Nova veya Apex Launcher’i ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

1. Pix UI İcon Pack: Ücretsiz Piksel İkon Paketi

Google Pixel telefonlar Android için daima modern ve güzel bir tasarıma sahiptir. Eğer Pixel telefonların ikonlarını seviyorsanız, bu ikon paketi içerdiği 7000 simgeyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Uyumlu Launcherlar: Çoğu ama Nova Launcher öneriliyor.

Boyut: 78,77 MB

Ücret: Ücretsiz

 

2.Click UI

Click UI’ye benzer ikonlar içeren birçok ikon paketi vardır, fakat Click UI’nin iddiası gölgeler içeren ilk UI olması. 

Uyumlu Launcherlar: Nova, Apex, Action, Go, Solo, Trebuchet, Smart, Aviate, Next, KK, Nine, Blur, Unicon, ADW ve diğer birçok laucnheri destekliyor.

Boyut: 12,55 MB

Ücret: $0,99

 

3.Retrorika

Android’e retro bir görünüm getiren ikon paketi, detaylıca işlenmiş ikonları içerir. Retrorika her simge özgün tasarımlara sahiptir.

Retrorika, eğer cihazınıza retro bir hava vermek istiyorsanız seçebileceğiniz en iyi ikon paketlerinden biridir. Ayrıca duvar kağıtlarınızı da uygulama ile ayarlayabilirsiniz.

 

Uyumlu Launcherlar: Uygulama 29’dan fazla launcheri destekliyor. Uygulama detaylarında belirtildiği gibi bazı launcherlerde belirli fonksiyonlar çalışmayabilir.

Boyut: 23MB

Ücret: $0,59

 

4.Polycon

Polycon listemizdeki uygulama içi satın alma içeren ilk seçenektir. Eğer düz Android deneyiminden hoşlanıyorsanız şık ve düz süslemeleri ile Polycon’u kullanabilirsiniz. En son 750’den fazla ikon içeren uygulamada eğer eksik ikonunuz var ise onu talep edebilirsiniz.

Uyumlu Launcherlar:  Nova, Apex, Action, Go, Solo, Trebuchet, Smart, Aviate, Next, KK, Nine, Blur, Unicon, ADW, Arrow ve Xperia Home desteklenirken resmi destek olmasa da diğer çoğu launcherda çalışabilir.

Boyut: 8.32 MB

Ücret: Ücretsiz (uygulama içi satın alma)

 

5.CandyCons

 

!070’ten fazla ikon içeren CandyCons, popüler ikonlar için birden fazla renk seçeneği içeriyor. Eğer bu ikon paketini kullanmak istiyorsanız diğerlerinde olduğu gibi bir launcher yüklemelisiniz ve ikon paketini launcher üzerinden aktif etmelisiniz.

Uyumlu Launcherlar:  Nova, Apex, Action, ADW ve çoğu diğer launcher.

 

Boyut: 18 MB

 

Ücret: Ücretsiz

 

6.Stamped Black Icons

Eğer dramatik silüet tarzı ikonlardan hoşlanıyorsanız, Google Play’den Stamped Black Icons paketini indirebilirsiniz. Bu ikon paketinde 1250’den fazla minimal simge var ve bu simgeler özellikle karamsar temalar ile çok hoş duruyor.

Uyumlu Launcherlar:  Nova, Apex, Action, ADW ve Lightning Launcher.

Boyut: Yaklaşık 10 MB

Ücret: Ücretsiz

 

7.Atran

 

Atran, retro benzeri birleşik dairesel simgeleri beğenenler için iyi bir alternatif.4000’den fazla ikonla ve 30’dan fazla HD duvar kağıdıyla gelen uygulamanın ücreti $1 ve içerik sayıları sürekli artıyor.

Eğer küçük bir dokuya sahip simgeler arıyorsanız Atran tam size göre.

 

Uyumlu Launcherlar:   Action, Adw, AdW, EX, Apex, Atom, Aviate, Everything.me, GO, Inspire, KK, Lucid, Next, Nine, Nova, Smart, Solo, TSF, CM Theme Engine, Bubble Cloud Widgets ve diğer birçok launcher.

Boyut: 58.25MB

Ücret: $0.99

 

8.Tigad Pro

Herkese hitap etmeyen bu uygulama paketi daha çok 3D tutkusu olan kişilere göre. Eğer 3D meraklısı iseniz ve ikonlarınızda biraz daha derinlik istiyorsanız  Tigad Pro’ya göz atabilirsiniz.

Pakette tamamı 3D tasarıma sahip 7800’den fazla simge var ve bunları Android’deki launcherların çoğu destekler.

 

Uyumlu Launcherlar:   L, Lucid, GO, Next, Apex, Action Pro, Nova, ADW, Holo, Aviate,Smart,Mini ve diğer birçok launcher

Boyut: 74.79MB

Ücret: $0.99

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.