Modern technology gives us many things.

2018’in En İyi Android Tabletleri

2018’in En İyi Android Tabletleri

94

 

Geçtiğimiz birkaç yılda, Android tabletler sadece iPad alternatifi olmaktan çok daha fazlasına imza attı. Hangi Android tabletin satın alınacağına karar verirken göz önünde bulundurulması gereken pek çok şey var. Bu nedenle sizin için 2018’in en iyi Android tabletlerinin bir listesini hazırladık.

Genel Özelliklere Göre En İyi Tablet: Samsung Galaxy Tab S3

Geçtiğimiz Şubat ayında tanıtılan tablet Nisan ayından bu yana satın alınabiliyor. Verimlilik ve multimedya keyfi için güzel bir araç olan tablet, bir bilgisayarın yerini alamasa da rahatça çalışmanıza olanak verir.

Tablet neden üretkenlik için çok iyi? Bunun ilk nedeni apaçık bir şekilde tablet ile birlikte gelen S-Pen. Kalem sayesinde doğrudan ekrana çizip yazılar yazabilirsiniz. İkinci cihaz ise bu tabletin klavye ile takım halinde kullanılabilmesidir.

 

Verimlilik İçin En İyi Tablet: Lenovo Yoga Book

IFA 2016’da tanıtılan Lenovo Yoga Book inovasyonu, tasarımı ve performansı tek bir tablette birleştiriyor. Dizüstü bilgisayar ve tablet karışımı bir formda bulunan cihaz verimliliği ve üretkenliği bir arada sunuyor.

Lenovo Yoga Book bir dizistü bilgisayar gibi de klasik 10 inçlik bir tablet gibi de kullanılabilir. Arkadan aydınlatmalı dokunmatik yüzeye sahip düz bir klavye ile gelen tablet, aynı zamanda kalem desteğine de sahip.

En Kompakt:: Huawei Mediapad M3 8.4

Huawei Mediapad M3 güzel bir tasarıma ve mükemmel bir malzeme kalitesine sahip. 8.4 inçlik güzel bir ekranla gelen tablet Huawei’nin en güçlü tableti. iPad Mini’ye harika bir alternatif olan cihaz bu listedeki performans açısından en iyi tabletlerden biridir. Bu özelliklerinin yanında taşınabilirliğiyle kompakt bir tablet isteyen birçok kullanıcıyı da kendine çekmektedir.

Mediapad M3’ün önemli özelliklerinden biri ise ses kalitesidir. Harman / Kardon ile yapılan ortaklık sayesinde 13 mm’lik Smart bir hoparlörle geliyor.

                                                                                                                         

 

Oyun İçin En İyi Tablet: Nvidia Shield K1

Nvidia Sheild K1, hareket halindeyken yüksek grafiklerle oyun oynamak isteyen gerçek oyuncular için tasarlandı. Kullanıcılar tableti ayrıca bir TV’ye bağlanabiliyor ve oyun konsolu olarak kullanılabiliyor.

Kendinden önceki Nvidia Shield modelinin yerini alan tablet önceki modelle aynı donanımla piyasaya çıktı. Şu ana kadar hiçbir android oyunu tabletin sınırlarını zorlayamadı bu yüzden tablet diğer Android uygulamaları ile de çok güzel başa çıkabiliyor.

Shield K1 ayrıca bir tv oyun konsoluna da dönüşebiliyor. Ayrıca satılan bağlantı parçası ile tabletinizi bağlayın ve oyunlarınızı oynamaya başlayın.  Nvidia ayrıca kendi oyun mağazasını da sunuyor ve oyunları oradan indirebiliyorsunuz.

 

Çocuklar İçin En İyi Tablet: Çocuklara Dayanıklı Amazon Fire Kids Edition

Amazon Fire Kids Edition tablet, çocukların yalnızca uygun içeriklere erişebilmelerini sağlamak isteyen ebeveynler için tasarlanmıştır. Amazon bu tabletin yazılımı ile endişeli ebeveynlere huzur veriyor.

Tablet, 4 ile 12 yaş arası çocuklu ebeveynler için makul bir satın alımdır. İki yıllık çok yönlü garantisi sayesindeyse ebeveynler tableti çocuklarına verirken endişe duymazlar.

FreeTime Unlimited ile, ebeveynler sürekli artan ve bakımlı br dizi çocuk dostu içeriğe sahip olurlar. 12 ay boyunca ücretsiz olan bu uygulama daha sonra aylık belirli bir ücret karşılığında satın alınabilir.

Karşılaştırma:

Sizce en iyi Android Tablet hangisi? Lütfen yorumlarda bize bildirin.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.